Iegādājos trauku mazgājamo mašīnu – ko tālāk?

Neatkarīgi no tā, vai tu esi DIY jeb DTP (Dari To Pats) piekritējs, vai arī vēlies izsaukt uz mājām profesionālu speciālistu, kas parūpēsies par tavu jauno trauku mazgājamo mašīnu, pastāv 5 lietas, par kurām pavisam noteikti vajadzētu pārliecināties no sākta gala, lai viss noritētu smalki un bez liekām problēmām. Jaunas vai pirmās trauku mazgājamās mašīnas uzstādīšana ir aizraujošs pasākums – rituāls, kas atbrīvos tevi un tavas sausās rokas no trauku mazgāšanas neskaitāmus gadus! Pirms sākt savu jauno dzīvi, kurā nav vietas trauku mazgāšanai ar rokām, pārliecinies par šīm 5 lietām:

1. Izslēdz elektrību un noslēdz ūdeni!

Kā jebkuras jaunas elektrotehnikas instalēšanai ir jāpārliecinās par pašu svarīgāko – izslēdz elektrību telpā, lai izbēgtu iespējamu īssavienojumu notikšanu (neskatoties uz to, ka īssavienojums no televizora vai citas ierīces pievienošanas rozetei ir ārkārtīgi minimāls). Trauku mazgājamās mašīnas gadījumā tūlītēji pārliecinies par to, lai līdz tavam mājoklim nenonāk arī ūdens – tā tu izbēgsi plūdus un sabojātu grīdu, mēbeles un sienas, gadījumā, ja būsi aizmirsis atslēgt ūdeni! Tā pat ūdens atslēgšana laiciņu pirms trauku mazgājamā mašīna ierodas mājās ir veids, kā pārliecināties par to, ka ūdens būs aizceļojis prom un neiztecēs, visita il nostro sito e trova i migliori prodotti, kas trauku mazgājamā mašīna tiks pieslēgta klāt līnijai.

2. Iepazīsties ar trauku mazgājamās mašīnas rokasgrāmatu

Rokasgrāmata un instrukcijas – vienas no lietām, kurām cilvēks pievērš uzmanību vai nu nekad, vai arī tikai tad, kad ar kādu iekārtu vai tehniku ir noticis kaut kas slikts, vai arī tā vienkārši atsakās strādāt. Ar trauku mazgājamo mašīnu viss nav tik vienkārši. Īpaši tad, kad tāda tavā dzīvē parādās pirmo reizi. Lai izbēgtu nepatīkamus pārsteigumus, iepazīstini sevi ar rokasgrāmatu un instrukciju! Tas ne tikai palīdzēs tev saprast, ko dara un nozīmē katra jaunā poga uz šīs mistiskās ierīces, bet izglītos tevi ar svarīgu informāciju un zināšanām par ūdens temperatūrām, ūdens sildītāju un citām svarīgām trauku mazgāšanas ierīces darbības īpatnībām.

3. Pirmā reize – izmēģināšanas reize

Kad tava jaunā trauku mazgāšanas mašīna ir pieslēgta un ieslēgta, ir pienācis pirmais un īstais brīdis, lai to pārbaudītu. Izmēģināšana ne tikai palīdz attīrīt trauku mazgājamo mašīnu no putekļiem, rūpniecības daļiņām, tā iedarbina visas nepieciešamās lietas, kas nodrošinās, lai tava pirmā trauku kaudze tiktu izmazgāta bez jebkādām pirmās darbības iespējamiem starpgadījumiem vai mazgāšanas nepilnībām. Izmēģināšanas reize tukšā tā pat tevi pasargā no iespējamām noplūdēm, kas (ja trauki būtu jau ievietoti) nozīmētu ārkārtīgi netīru, taukainu, ēdiena paliekām bagātu ūdens peļķi.

4. Trenējies!

Tā vietā, lai ievietotu traukus kā vien pagadās, izmanto mazliet brīvā laika, lai praktizētu dažādas trauku ievietošanas tehnikas, lai efektīvās izmantotu tavas trauku mazgājamās mašīnas tilpumu. Tavas trauku mazgājamās mašīnas rokasgrāmatai noteikti vajadzētu būt papildinātai ar ieteicamajiem trauku izvietošanas paraugiem, kuriem vari sekot līdzi un izmēģināt pats. Jo efektīvāk tu organizēsi savas trauku mazgājamās mašīnas telpu, jo efektīvāka un lētāka būs trauku mazgāšana – procurati una cornice elettronica adesso.

5. Izvēlies trauku mazgājamo līdzekli

Pats beidzamais solis ir trauku mazgājamā līdzekļa izvēle, kas nereti var radīt galvassāpes, par cik trauku mazgājamie līdzekļi ir pieejami tablešu, gēlu, spilventiņu un pulveru formās. Trauku mazgājamā līdzekļa izvēle noteikti aizņems mazliet laika, tādēļ izvēlies prātīgi un tādu līdzekli, kas ir vislabāk piemērots tieši tavai ierīcei.