Kas ir horoskops?

Mēs visi esam dzirdējuši par horoskopiem, lasām tos žurnālos un avīzēs, meklējam par tiem informāciju internetā, ticam tiem un neticam, piepildās tie vai nepiepildās, bet mums visiem ļoti gribas ielūkoties nākotnē. Kas tad ir horoskops, kādu informāciju tas mums var sniegt?

No skolas laikiem, mēs visi zinām, ka Zeme griežas apkārt Saulei un vienlaicīgi apkārt savai asij. Griešanās laikā tā iziet cauri Zodiaka joslai, kurā ietilpst 12 (bet daži astrologi uzskata, ka 13) Zodiaka zīmes: Auns, Vērsis, Dvīņi, Vēzis, Lauva, Jaunava, Svari, Skorpions, Strēlnieks, (ja pieļaujam, ka ir 13 Zodiaka zīmes, tad te ir vieta Čūsknesim), Mežāzis, Ūdensvīrs, Zivs. Noteiktos laika posmos visas Saules sistēmas planētas un Mēness atrodas konkrētās Zodiaka zīmēs. Katrai planētai ir savs griešanās ātrums attiecībā pret Zemi, tas arī izskaidro to stāvokli, katra cilvēka piedzimšanas brīdī. Katra bērna piedzimšanas mirklī mēs saņemam “debesu fotogrāfiju” jeb horoskopu, kur katra planēta , tai skaitā arī Mēness (astroloģijā tā tiek uzskatīta par planētu) ir izvietotas Zodiaka zīmēs un atrodas noteiktā leņķī attiecībā viena pret otru. Lūk, ar tādu zvaigžņu karti strādā astrologs, saņem un nolasa informāciju par cilvēku un viņa talantiem, dažādām attīstības jomām, bet konkrētāk, par potenciālu, ko Debesis šajā cilvēkā ir ieguldījušas.

Katrs cilvēks ir unikāls un katra cilvēka dzīvi nosaka dažādi faktori: iedzimtība jeb ģenētika, dzīves apstākļi (sociālā vide, kultūra), Kosmoss (horoskops), iepriekšējo dzīvju pieredze (Karma) un protams, ka tas viss ir Dieva rokās un to visu vada Dieva griba.

Astroloģija ir zinātne, kura palīdz cilvēkam saprast un atvērt viņa labākās īpašības, gūt mācību stundas, kuras izriet no rakstura negatīvajām īpašībām. Astroloģija palīdz atpazīt negatīvo, graujošo enerģiju un transformēt to pozitīvajā, radošajā enerģijā. Ar šīs zinātnes palīdzību ir iespējams paredzēt dzīves labvēlīgos periodus un ne visai labvēlīgos, sagatavoties tiem un pacensties tos pārvarēt pēc iespējas vieglāk.

Lai sastādītu horoskopu, astrologam ir vajadzīgs dzimšanas datums un laiks, tad viņam būs iespēja redzēt informāciju par cilvēka personību, par viņa talantiem, par viņa iespējam gūt materiālos labumus šajā dzīvē, par māku un iespēju veidot kontaktus ar cilvēkiem, par darbu, par veselību, par ģimeni, par bērniem, par to, kādu profesiju labāk izvēlēties, par to kā cilvēks māk veidot ģimeniskas attiecības, par iespējām mantot mantojumu, par to, vai viņš māk rīkoties ar svešu naudu, vai viņam ir vadītāja talants, kādas ir iespējas iegūt augstāko izglītību, vai ir iespēja izveidot karjeru, par cilvēka māku veidot draudzīgas attiecības un vēl par ļoti daudz ko. Visa šī informācija palīdz labāk saprast sevi un palīdz labāk orientēties šajā vētrainajā un sarežģītajā dzīvē, kurā viss mainās tik ātri un lēmumi ir jāpieņem ar tādu steigu, ka nav laika pat apdomāties.

Zinot, ka pastāv tāda iespēja, doties pie astrologa un iegūt vēlamo informāciju, tad vajadzētu to darīt laicīgi, pirms iecerētās idejas realizēšanas uzsākšanas. Tas ļaus objektīvi novērtēt savas psiholoģiskās iespējas, noteikt idejas realizēšanas uzsākšanas vislabvēlīgāko laiku, noskaidros vai jūs esat saderīgs pāris ar savu partneri, ar kuru kopā taisāties savienot savu dzīvi vai uzsākt kopējo biznesu. Tāda informācija ir ļoti noderīga ikvienam no mums, tā palīdz apiet daudz nepatīkamu momentu un šķēršļu, netērēt velti laiku tur, kur tas nemaz nav vajadzīgs, jo laika mūsu pašrealizācijai, ne tuvu nav tik daudz, kā mums gribētos.