Zodiaka zīmes Strēlnieks (23. novembris – 21. decembris)

Godkārīgs, brīvības mīlētājs, visa izmeklētā cienītājs, tā mēs varam sākt raksturot Strēlnieku. Strēlnieks – tā ir godīguma un atklātības zīme. Visvairāk par visu viņi mīl brīvību un neatkarību, ir enerģiski un atklāti. Šīs zīmes labvēlis un saimnieks ir Jupiters.

Strēlniekiem ir ļoti izteikta atbildības un uzticības sajūta gan par sevi, gan par visiem sabiedrības pārstāvjiem un pat ļoti attīstīta abstraktā domāšana. Svarīga ir citu atzinība un harmonija. Strēlnieka zīmē dzimušajiem cilvēkiem ir raksturīgs ideālisms, tāpēc viņu vidū bieži vien ir sastopami reliģiozie fanātiķi. Viena no Strēlnieku galvenajām mācību stundām – iemācīties pacietību, ja tas ir izdarīts, tad gan Strēlnieks pats, gan apkārtējā pasaule kļūst daudz laimīgāki.

Uzmanīgumam un taupīgumam Strēlnieks dzīvē nav nekādas nozīmes. Strēlnieki nav spējīgi melot, ir tieši un atklāti. Tiem, kuriem bieži sanāk darīšanas ar Strēlniekiem, jābūt gataviem tam, ka ne vienu reizi vien dabūs dzirdēt par sevi patiesību…arī tad, kad to dzirdēt nemaz negribas.

Attiecībās ar ienaidniekiem, Strēlnieka zīmē dzimušie cilvēki, var būt nežēlīgi, bet ja kādā brīdī bailes ņems virsroku, var iekrist depresijā.

Pateicoties labajai intuīcijai, var izvērtēt situācijas attīstību, var paredzēt tālākos notikumus. Strēlnieki nebaidās iesaistīties jaunās, agrāk nezināmās darbības jomās, mīl, lai apkārtējie pēc nopelniem novērtē viņa darbu.

Strēlniekiem ir līdzsvarots raksturs, pēc dabas viņi ir filozofi. Viņu daba ir divējāda, no vienas puses viņi ir attīstīti, bet no otras – primitīvi, drošsirdīgi, neapvaldīti, rupji, mīl piedzīvojumus un varoņdarbus. Tas ir jūrnieka un karavīra tips. Bet viņi var būt arī zinātnieki, politiķi, domātāji, arheologi, etnogrāfi, izmeklētāji un fotoreportieri. Strēlnieki no citām zīmēm atšķiras ar īpašu sirsnīgumu, atklātību, pacietīgu attieksmi pret citiem, kā arī tiešumu un diplomātijas trūkumu. Mūsu padoms, neapvainojieties uz viņiem par to, kādā veidā viņi jums izteiks savu piezīmi, uztveriet tikai tās būtību.

Strēlnieki ir zīme, kurai ļoti patīk ievērot dažāda veida tradīcijas, viņi ir arī lieliski dzīves partneri jeb tā sauktie sabiedrotie. Bet Strēlnieki ir ļoti lieli naudas tērētāji. Viņiem ļoti nepatīk, ja kāds par viņiem izsakās ironiski vai arī mēģina viņus ekspluatēt. Sarunas laikā mīl filozofēt, viņam ir labas organizatoriskās spējas, viņi ir jautri un laimīgi, bet viņu garastāvoklis var strauju mainīties, ja viņam blakus atrodas cilvēki, kuri ļaunprātīgi izmanto viņa draudzību vai arī kļūst pārāk familiāri. Viņam ļoti nepatiks, ja jūs kaut kādā veidā izrādīsiet par viņu varu, viņi neizvairās no cīņas un nelūdz palīdzību, visi Strēlnieki ļoti labi māk un var pastāvēt par sevi. Nevar ciest, ja viņus apvaino negodīgumā.

Strēlniekiem ļoti patīk ceļot, viņi visu dzīvi sevī saglabā bērnu, brīžiem negrib redzēt dzīves nopietnību, kaut arī daudzi no viņiem ir ļoti atbildīgi cilvēki, kaut gan ja būs iespēja, viņi no atbildības centīsies izvairīties.

  • Strēlnieku devīze: “Es redzu.”
  • Vislabākā saderība ar Zivs, Dvīņa, Jaunavas, Ūdensvīra un Lauvas zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
  • Vidējā saderība ar Skorpiona un Mežāža zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
    Visvājākā saderība Auna un Vēža zīmē dzimušajiem cilvēkiem.