Zodiaka zīmes Jaunava (24. augusts – 23.septembris)

Darbs priekš Jaunavas ir visas dzīves jēga. Merkurs liek viņai meklēt zināšanas, lai viņa varētu visu reālo dabu pakļaut savam prātam. Šie pastāvīgi meklējumi māca viņu, ka prāts ir labs kalps, bet slikts kungs, it īpaši tad, kad prāts pretendē uz gara suverenitāti. Jaunavas simbols – vārpas, kuras viņa tur rokās, tās nozīmē dāsnumu, kurš izaug no viņas pieredzes druvas.

Jaunavas ir pamatīgas, precīzas, mīl ieviest kārtību tur, kur ir haoss. Nemīl palīdzēt sliņķiem un dīkdieņiem. Viņām visīstākā aristokrātija ir darba aristokrātija. Bet Jaunava nav mocekle, vienkārši viņa ir praktiska un gudra. Tad, kad viņai izvirza pārāk lielas prasības, nepamatotas un pārāk augstas, viņa pārliecinoši saka “”.

Pozitīvās rakstura īpašības – centīgums, pienākumu pildīšana, kas bieži vien noved pie ierobežojumiem. Viņa nav spējīgā runāt ne par ko citu, kā vienīgi par darbu, patiesībā, nekas cits viņu arī neinteresē. Jaunava pakļauj savu pasauli mikroskopiskai analīzei, bieži vien “iesprūst” lietās, notikumos, kuri nav būtiski, nav spējīga aptvert un ieraudzīt kopskatā. Jaunavas, kurām ir izdevies sevi sakārtot, ar laiku iemācās atšķirt būtisko no nebūtiskā.

Jaunavai ir lietderīgi iemācīties novērtēt savus un svešus panākumus, mierīgi un bezkaislīgi. Viņu dotības īpaši labi noder tādās profesijās, kuras ir saistītas ar apkalpošanu, kaut gan Jaunava ir tāda zīme, kura ir spējīga savu “Es” noslēpt pati no sevis un pilnībā nododoties tādam darbam. Jaunavām der zināt, ka gudri cilvēki netērē savu veselību uz nevajadzīgiem pārdzīvojumiem, pārlieku cītīgu strādāšanu un raizēm.

Kaut gan kopumā šai zīmei piemīt apskaužama fiziska pretestība pret visām slimībām. Jaunavu ķermenis bieži vien atgrūž mākslīgo barību un zāles. Ja Jaunava sāk nervozēt, dusmoties, tad ēdiens var kļūt viņas veselībai kaitīgs. Jaunava ir Zemes zīme, tāpēc viņa vienmēr sajūsminās par materiālo progresu, viņai patīk garšīgi ēdieni, komforts un ērtības, skaists apģērbs.

Jaunava pērk tikai augstas kvalitātes izstrādājumus, viņai nepatīk darbs, kurš ir padarīts nekārtīgi, viņa var kļūt par baumotāju, slikti izteikties un aprunāt citus cilvēkus, kuri attīstības ziņā atpaliek no viņas attīstības apvāršņiem.

Jaunavai ir grūti ekonomēt naudu, viņai vajadzēt izveidot speciālu naudas tērēšanas sistēmu, kura ļautu viņai atturēties no nevajadzīgiem un neparedzētiem pirkumiem. Kādreiz viņai uznāk vēlme atlikt naudu, bet tas neturpinās ilgi. Mīlas piedzīvojumi Jaunavām ir vienaldzīgi, jo viņas nav tendētas uz laulībām.

Uz Jaunavām ļoti labi iedarbojas vārdi, kurus viņas pieņem daudz labāk par citiem smalkiem jūtu izrādīšanas veidiem. Sieva Jaunava būs aktīvāka par savu vīru, var kļūt par ģimenes galvu, komandēt vīru un citus cilvēkus. Labprāt uzņemas atbildību par māju un ģimenes locekļiem.

Jaunavas devīze: “Ja ir vērts kaut ko darīt, tad tikai labi”.

  • Vislabākā saderība ar Lauvas zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
  • Vidēja saderība ar Jaunavas, Ūdensvīra un Zivju zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
  • Visvājākā saderība ar Vērša, Skorpiona, Svaru un Auna zīmē dzimušajiem cilvēkiem.