Zodiaka zīmes Lauva (23. jūlijs – 23. augusts)

Vara, autoritāte, dzīvības enerģija. Lauva – tā ir cēlsirdīgo zīme, lepnu jūtu zīme un viss, kas ir saistīts ar pašrealizēšanos. Tā ir Uguns zīme, kura pakļauta Saulei, kuras uzdevums ir dāvāt dzīvību, gaismu un siltumu. Šis spēks, kurš piemīt Ugunij, labvēlīgi iedarbojas uz visu dzīvo, Lauva – planētu sistēmas centrs, kurš pievelk pārējās planētas.

Lauvas ir ļoti dāsni, viņiem patīk rampas ugunis, viņiem patīk atrasties uzmanības centrā. Lauvas zīmē dzimušajiem ir svarīgs mājoklis un personīgā neatkarība. Viņiem ir ļoti svarīgi visu laiku radīt kaut ko jaunu gan garīgajā, gan fiziskajā dzīves sfērā. Lauvas var neapdomīgi tērēt naudu un zināšanas un nevienā brīdī neaizdomāties par sevi pašu.

Lauvas, tā ir zīme, kura jūt ļoti lielu pievilcību pret pretējo dzimumu, bet astrologi iesaka viņiem šo pārmērīgo mīlestību savaldīt un te sākas visas Lauvu nelaimes. Lauvas bieži vien domā, ka citiem cilvēkiem uzskati par taisnību, ir tieši tādi paši kā viņam, tāpēc reizēm viņš ir neapdomīgi uzticīgs.
Tā ir zīme, kurai nepatīk, ja kaut kas atkārtojas un ja viņi saprot par ko iet runa, tad var izrādīt gan neapmierinātību, gan spītību. Tiem cilvēkiem, kuri nepiekrīt Lauvu viedoklim, jārīkojas uzmanīgi un taktiski, jo Lauvu var vadīt tikai neaizskarot viņa godu.

Lauvas grib lai par viņiem domā tikai labu un dara visu, lai tas tā būtu. Viņi zina, kādu iespaidu var atstāt un tāpēc cenšas pēc iespējas vairāk. Lauvām ir lieliskas dramatiskā žanra aktiermākslas prasmes, viņi parasti spēlē cēlsirdīgu lomu, kura viņiem reizēm iepatīkas tā, ka viņi gatavi to spēlēt visu mūžu.
Lauvas ir ļoti augstās domās par sevi. Viņi dara visu, ko uzskata par pareizu, pat ja tas nesakrīt ar sabiedrības viedokli. Ja Lauvām darbā neļauj izpausties, mēģina tos ielikt rāmjos, tad tie var sākt to ienīst vai arī no tā aiziet.

Lauva – tas ir cēlsirdības un spēka simbols. Tā tik tiešām ir karaliska un majestātiska zīme. Katrā Lauvas kustībā un vārdā mēs varam sajust lepnumu un cēlumu un no malas to var ļoti labi saskatīt.

Vara paaugstina viņa pašapziņu, tad, kad viņš jūtas atbildīgs, viņš izdarīs visu, lai attaisnotu viņam dāvāto uzticību. Vadošā amatā viņš parādīs sevi no labākās puses, parādīs visas savas radošās spējas un panāks, lai par viņu runātu visi, bet ja autoritārās prasības nav apmierinātas, viņš var kļūt inerts, nepastāvīgs un trauksmains.

Sievietēm – Lauvām laulībās patīk spēlēt pirmo lomu un ja ,piemēram, runa iet par bērnu laulībām, tad viņas pārvēršas visīstākajās Lauvenēs, jo viņas var pieņemt, ka kāds ir spējīgs apvainot viņas, bet viņas nav spējīgas pieņemt, ka kāds var apvainot viņu bērnus. Lauvas ir praktiski, viņi interesējas par filozofiju, ir entuziasti un viņiem ir radoša domāšana, parasti piesaista sev sabiedrības uzmanību.

Ja Lauvas ir mierīgi un pārliecināti, tad nav dāsnāku cilvēku par viņiem. Viņi ir drosmīgi un bezbailīgi, nekad nesitīs jums zemāk par jostas vietu, pat ja visi trumpji ir viņu rokās. Ja ir uzvarējuši, tad ir cēlsirdīgi pret savu ienaidnieku, ja ir zaudējuši – nekad neatteiksies no cīņas.
Viņu devīze ir: ”Es gribu”.

  • Vislabākā saderība ar Dvīņu, Svaru un Strēlnieka zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
  • Vidējā saderība ar Mežāža, Skorpiona un Jaunavas zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
  • Visvājākā saderība ar Vērša un Ūdensvīra zīmē dzimušajiem cilvēkiem.