Zodiaka zīmes Skorpions (24. oktobris – 22. novembris)

Skorpionu var uzskatīt par vienu no spēcīgākajām Zodiaka zīmēm, tāpēc ka to pārvalda divas, ļoti spēcīgas planētas – Marss un Plutons. Skorpions ir tā zīme, kura visu laiku cenšas pilnveidoties. Tai raksturīgs ir gribasspēks, spilgtas emocionālas izpausmes. Liela daļa, Skorpiona dzīves daļas, tiek veltīta tam, lai pakļautu šīs nebeidzamās, emocionālās izpausmes radošumam un lai iemācītos tās kontrolēt.

Vārds Skorpions ir jāizrunā kopā ar vārdu seksualitāte, jo Skorpioni ir kaislīgi mīlnieki. Ja Skorpions zaudē kontroli pār savu kaislību, tas noved pie nepārvaramas vēlmes izturēties pret savu partneri, kā pret privātīpašumu, noved pie greizsirdības un vardarbības. Skorpioni nekad neizturas pret dzīvi vieglprātīgi, visu, ko viņi dara, viņi dara nopietni. Vislielākā viņu vēlēšanās- izdarīt visu perfekti, tas neļauj viņam uzticēties citiem cilvēkiem.
Attīstīti Skorpioni ir kaislīgi cīnītāji par taisnību. Pretēji Aunam, Skorpioni ir ļoti noturīgi, tāpēc ka viņu zīme ir patstāvības zīme. Nicina vājumu gan sevī, gan citos cilvēkos, bet tajā pašā laikā var būt arī augstsirdīgs, just līdzi un izdarīt visu, lai jums palīdzētu. Pēc tāda soļa, Skorpions gaidīs to, ka cilvēks pats iemācīsies būt patstāvīgs un turpmāk pats par sevi rūpēsies.

Diplomātija ir neraksturīga šajā zīmē dzimušajiem. Viņa talanti zinātnes jomā ir milzīgi, it īpaši tajās jomās, kuras ir saistītas ar okultismu. Skorpions nav pļāpīgs, bet nelaimīgs būs tas, kurš atklās viņa noslēpumus vai arī kādā citādā veidā izpelnīsies viņa dusmas. Cīņas laukā viņš negaida žēlumu pret sevi un arī pats ir nežēlīgs pret citiem.

Skorpioni ir spēcīgi, ar stipru miesas būvi, viņiem ir caururbjošs acu skatiens, viņiem apkārt virmo kaut kas mistisks un nesaprotams, viņi izstaro magnētismu. Skorpioniem ir ļoti laba intuīcija, viņi māk uzminēt citu cilvēku domas un viņi viegli var likt citiem cilvēkiem izstāstīt visu, ko viņi zina.
Viņu radošums bieži vien atrodas uz robežas ar brīnumu. Viņiem nav pazīstamas nāves bailes, tāpēc, ka viņi priekš sevis sen jau ir atklājuši mistisko pārdzimšanas būtību “nomirsti un esi”.

Skorpions ir mīlestības un nāves zīme, kura ir spējīga iespaidot citus cilvēkus. Kā jau Ūdens zīme tā ir sievišķīga, noturīga, klusējoša, izveicīga un auglīga. Skorpiona zīmē ūdens ir stāvošs, atšķirībā no Zivs (okeāns) un Vēža (strauts).

Skorpioniem ir slikta reputācija, to saista ar astoto – nāves māju un aizmirst to, ka visa māja, tā ir bagātība, mantojums. Mainīgajam un pastāvīgajam Skorpionam ir milzīgs pretošanās spēks, viņš kā Fēnikss var sadegt un atkal piedzimt.

Skorpioniem ir izteiktas, divas Marsa īpašības – erotiskums un agresivitāte. Šī zīme dzīvo ar “pilnu krūti”, viņu dzīvē veiksme mijas ar neveiksmēm.
Skorpioni ir ietiepīgi un temperamentīgi, viņiem piemīt kareivīgas rakstura īpašības un ļoti spēcīga enerģija. Viņos nes sevī ļoti spēcīgu kaisli, kura uz brīdi var aizsnausties, bet nekad nenomirs. Viņu raksturs nemainās, viņš ir apmierināts ar sevi, neskatoties uz ārējā pārmaiņām. Viņi zina, ko viņi grib, viņu būtība – izlēmīgums.

  • Viņu devīze: “Es iekāroju, es alkstu!”.
  • Vislabākā saderība ir ar Mežāža, Zivs, Vēža un Jaunavas zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
  • Vidēja saderība ar Svaru zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
  • Visvājākā saderība ar Ūdensvīru, Aunu, Lauvu un Strēlnieku zīmē dzimušajiem cilvēkiem.