Zodiaka zīmes Svari (24. septembris – 23. oktobris)

Venēra, šai Zodiaka zīmei ir piešķīrusi īpašu šarmu un burvīgumu, no Venēras šī zīme ir mantojusi vēlēšanos patikt un būt atzītai. Kaut gan apdomīgie Svari ir ļoti gudri, viņi nekad neatteiksies no saviem principiem aplausu dēļ, jo pēc savas pieredzes viņi zina, ka tas nes līdzi pazemojumu, ar kura sekām vēlāk nāksies saskarties.

Svari ir kardinālā zīme, viņi dzīvo reālajā laikā un ir ļoti uzņēmīgi. Svaru zīmē dzimušo cilvēku aktivitāte nav augsta, tāpēc viņiem bieži vien ir svarīgi ar kādu sadarboties, lai varētu novest iesākto lietu līdz galam. Svariem ir ļoti svarīgi, lai viņiem būtu partneris, bet tāds, kurš ļautu viņiem saglabāt savu individualitāti.

Svari ir līdzsvara simbols, šo īpašību mēs varam novērot gan Svaru domāšanā, gan Svaru valodā.

Šajā zīmē dzimušajiem cilvēkiem ir svarīga laulība un sadarbība, kā arī sabiedriskie kontakti, tāpēc viņi bieži vien izvēlas profesijas juridiskajā jomā, darboties sabiedriskajā jomā, vai arī nodarboties ar gleznošanu un mūziku, viņiem ļoti patīk dejot.Svariem ir ļoti spēcīgi attīstīta taisnīguma sajūta un viņi saprot, kādi paņēmieni ir pieņemami un atļauti spēles laikā. No saviem partneriem viņi sagaida tieši to pašu.

Svari ir ļoti jūtīga zīme, tāpēc viņiem nepatīk ķildas un strīdi.

Pretēji astrologu apgalvojumiem, gribas teikt, ka Svari nemaz nav slinki, jo augstāks ir viņu attīstības līmenis, jo intensīvāks ir viņu darbs, it īpaši pēc 29 gadiem, jo tad sākas Saturna cikls. Kaut gan ir jāatkārtojas un atkal jāsaka, ka visā visumā viņi nav sevišķi izveicīgi un parasti iekārtojās tā, lai citi viņus apkalpotu.

Svaru zīmē dzimušie cilvēki ir simpātiski, labsirdīgi, taktiski, laipni, patīkami, viņiem patīk kārtība. Viņi ļoti labi māk sajust līdzsvaru starp iekšējo pasauli un ārējo pasauli.

Svaru zīmē dzimušajiem nepatīk nepieklājīga uzvešanās, rupjības, brutalitāte, stūrainums un neveiklība, vardarbība un viss, vai visi kas ar to ir saistīti, citu cilvēku asums, vēsums, nepatīk stāvoklis, kad viņi ir zaudējuši, nepatīk skāba un rūgta garša.

Svari ir Gaisa zīme. Viņiem ir augsti attīstīts intelekts, viņi vienmēr atrodas zināšanu un jaunu ideju meklējumos. Svariem piemīt viens īpašs talants, viņi māk pareizi analizēt sabiedrības parādības. Viņi interesējas par psiholoģiju un cilvēku attiecībā. Māk dot padomus (gan vietā, gan nevietā), palīdzēt cilvēkiem risināt personīgos jautājumus, bieži vien uzņemas “miera” tiesneša lomu.

Reti atļaujas būt neapmierināti, bet ja kādreiz zaudē pašsavaldīšanos, tad viegli pateiks visu, kas ir sakrājies uz sirds un pat pēc piecdesmit visi ļoti labi atcerēsies ko viņi teica un atgādinās viņiem par to. Bet dusmas Svariem ātri vien pazūd un to vietā paliek nomāktība.
Vislabākā saderība Svariem ir ar Dvīņu, Lauvu, Ūdensvīru, Aunu, Strēlnieku zīmē dzimušajiem cilvēkiem.

Vidēja saderība ir ar Vērša, Mežāža un Vēža zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
Visvājākā saderība ir ar Zivs zīmē dzimušajiem cilvēkiem.