Zodiaka zīmes. Vēzis (21. jūnijs – 22. jūlijs)

vēzis

Mājīgums, jūtīgums, uzticība. Tā, var iesāk raksturot cilvēkus, kuri ir dzimuši Vēža zīmē. Spēcīgas emocijas. Vēzis ir visspēcīgāka Ūdens zīme. Veiksmīgas ir tās sievietes, kuras ir dzimušas šajā zīmē, jo šī zīme ļoti spēcīgi ir saistīta ar mājām un visu, kas ar tām ir saistīts. Vēža zīmē dzimušie cilvēki ir fiziski un psiholoģiski ļoti viegli ievainojami. Lai pasargātu sevi no dvēseliskām traumām, bieži vien meklē drošību vientulībā. Ir ļoti bēdīgi, ka Vēzim ir jāķeras pie tādām aizsardzības metodēm, jo viņam ir ļoti izteikta vajadzība gan pēc mājām, gan pēc ģimenes. Viņa dzīve nebūs pilnvērtīga, ja tajā nebūs ģimenes.

Drošības un stabilitātes dēļ ir gatavs uz visu. Nemīl riskēt, arī ar naudu nē. Ar naudu rīkojas piesardzīgi, parasti nepieviļ tos cilvēkus, kuri viņam ir uzticējušies. Vienmēr atdod parādus un to pašu sagaida arī no citiem cilvēkiem. Bieži vien izjūt sarežģītus dvēseles pārdzīvojumus. Viņiem parasti ir divas galējības: viena, kurā viņi atstāj garīgi stipru cilvēku iespaidu un otra – ka, viņi ir tikpat bezpalīdzīgi, kā mazi bērni. To var izskaidrot ar to, ka Saule šajā zīmē maina savu virzienu un sāk virzīties atpakaļ uz dienvidiem, debesu darīšanas apgriežas otrādi un Vēzis arī.

Parasti Vēža zīmē dzimušais cilvēks ir labvēlīgs, bet mainīgais Mēness var izstrādāt savus jokus, brīžiem padarīt viņu pieklājīgu un atvērtu ( it īpaši tad, ja viņam priekšā ir konkrēts mērķis), bet brīžiem – noslēgtu, melanholisku un atturīgu.

Vēžiem ir diplomāta talants, viņi bieži sasniedz savus mērķus. Bet, ja Vēzis būs apvainojies, viņš var uzvesties neapdomīgi, tādā stāvoklī viņam ir ļoti grūti sadarboties ar citiem. Viņš kļūst ietiepīgs kā bērns, tas ir viens no viņa vislielākajiem trūkumiem, pie kura viņam pašam visvairāk ir jāstrādā. Bieži vien, viņi atstāj mierīga un kautrīga cilvēka iespaidu, bet viņa domas un jūtas uzminēt ir grūti, tas izdodas reti kuram, jo bieži vien Vēži paliek tā arī paliek līdz galam neizprasti.

Bērnus daba ir apveltījusi ar maigumu, mīļumu, vēlmi palīdzēt. Vēži – vecāki, izstaro siltumu. Bet tajā visā slēpjas arī briesmas, jo Vēži, tos, kurus mīl, grib paturēt tikai priekš sevis. Vēžiem ir ļoti svarīgas ģimenes tradīcijas un ģimenes vēsture. Viņi ir patrioti un lieliski atceras visu, kas ir saistīts ar ģimenes tradīcijām.

Vēži, vienalga ar kādiem paņēmieniem cenšas izvairīties no fiziskiem un garīgiem pārdzīvojumiem. Tīrība un kārtība – prasības, kuras padara viņus atšķirīgus no citām zodiaka zīmēm, viņiem patīk izsmalcināta atmosfēra. Vēža zīmē dzimušajiem cilvēkiem ir lieliska iztēle, tāpēc viņiem ir jāiemācās pēc iespējas vairāk iedomāties kaut ko labu un pēc iespējas mazāk domāt par savām slimībām. Viņiem ir jāiemācās teikt jā un nē, sekot līdzi savam garastāvoklim, cīnīties ar neiecietību, bailīgumu, pārmērīgo jūtīgumu. Vēži ir apguvuši pasīvās pretošanās mākslu un tas ir viņu cīņas ierocis pret nepatīkamiem cilvēkiem.

Ja Vēzis izjutīs kaut vismazāko spiedienu, viņš sastings un tālāka sadarbība ar viņu vairs nebūs iespējama, tāpēc ar viņu vajag apieties tikai “pa labam”. Nemīl, ja viņam dod padomus, grib visu risināt pats, patstāvīgi, kādreiz baidās no atbildības, bet viņam uzticēto, svarīgo darbu veiks precīzi, kārtīgi un noteiktajā laikā.

Viņu devīze ir: “Es jūtu”.

Vislabākā saderība, ar Vērša un Skorpiona zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
Vidēja saderība, ar Dvīņu, Jaunavas, Zivs un Lauvas zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
Visvājākā saderība, ar Svaru un Mežāža zīmē dzimušajiem cilvēkiem.