Zodiaka zīmes Strēlnieks (23. novembris – 21. decembris)

Godkārīgs, brīvības mīlētājs, visa izmeklētā cienītājs, tā mēs varam sākt raksturot Strēlnieku. Strēlnieks – tā ir godīguma un atklātības zīme. Visvairāk par visu viņi mīl brīvību un neatkarību, ir enerģiski un atklāti. Šīs zīmes labvēlis un saimnieks ir Jupiters.

Strēlniekiem ir ļoti izteikta atbildības un uzticības sajūta gan par sevi, gan par visiem sabiedrības pārstāvjiem un pat ļoti attīstīta abstraktā domāšana. Svarīga ir citu atzinība un harmonija. Strēlnieka zīmē dzimušajiem cilvēkiem ir raksturīgs ideālisms, tāpēc viņu vidū bieži vien ir sastopami reliģiozie fanātiķi. Viena no Strēlnieku galvenajām mācību stundām – iemācīties pacietību, ja tas ir izdarīts, tad gan Strēlnieks pats, gan apkārtējā pasaule kļūst daudz laimīgāki.

Uzmanīgumam un taupīgumam Strēlnieks dzīvē nav nekādas nozīmes. Strēlnieki nav spējīgi melot, ir tieši un atklāti. Tiem, kuriem bieži sanāk darīšanas ar Strēlniekiem, jābūt gataviem tam, ka ne vienu reizi vien dabūs dzirdēt par sevi patiesību…arī tad, kad to dzirdēt nemaz negribas.

Attiecībās ar ienaidniekiem, Strēlnieka zīmē dzimušie cilvēki, var būt nežēlīgi, bet ja kādā brīdī bailes ņems virsroku, var iekrist depresijā.

Pateicoties labajai intuīcijai, var izvērtēt situācijas attīstību, var paredzēt tālākos notikumus. Strēlnieki nebaidās iesaistīties jaunās, agrāk nezināmās darbības jomās, mīl, lai apkārtējie pēc nopelniem novērtē viņa darbu.

Strēlniekiem ir līdzsvarots raksturs, pēc dabas viņi ir filozofi. Viņu daba ir divējāda, no vienas puses viņi ir attīstīti, bet no otras – primitīvi, drošsirdīgi, neapvaldīti, rupji, mīl piedzīvojumus un varoņdarbus. Tas ir jūrnieka un karavīra tips. Bet viņi var būt arī zinātnieki, politiķi, domātāji, arheologi, etnogrāfi, izmeklētāji un fotoreportieri. Strēlnieki no citām zīmēm atšķiras ar īpašu sirsnīgumu, atklātību, pacietīgu attieksmi pret citiem, kā arī tiešumu un diplomātijas trūkumu. Mūsu padoms, neapvainojieties uz viņiem par to, kādā veidā viņi jums izteiks savu piezīmi, uztveriet tikai tās būtību.

Strēlnieki ir zīme, kurai ļoti patīk ievērot dažāda veida tradīcijas, viņi ir arī lieliski dzīves partneri jeb tā sauktie sabiedrotie. Bet Strēlnieki ir ļoti lieli naudas tērētāji. Viņiem ļoti nepatīk, ja kāds par viņiem izsakās ironiski vai arī mēģina viņus ekspluatēt. Sarunas laikā mīl filozofēt, viņam ir labas organizatoriskās spējas, viņi ir jautri un laimīgi, bet viņu garastāvoklis var strauju mainīties, ja viņam blakus atrodas cilvēki, kuri ļaunprātīgi izmanto viņa draudzību vai arī kļūst pārāk familiāri. Viņam ļoti nepatiks, ja jūs kaut kādā veidā izrādīsiet par viņu varu, viņi neizvairās no cīņas un nelūdz palīdzību, visi Strēlnieki ļoti labi māk un var pastāvēt par sevi. Nevar ciest, ja viņus apvaino negodīgumā.

Strēlniekiem ļoti patīk ceļot, viņi visu dzīvi sevī saglabā bērnu, brīžiem negrib redzēt dzīves nopietnību, kaut arī daudzi no viņiem ir ļoti atbildīgi cilvēki, kaut gan ja būs iespēja, viņi no atbildības centīsies izvairīties.

 • Strēlnieku devīze: “Es redzu.”
 • Vislabākā saderība ar Zivs, Dvīņa, Jaunavas, Ūdensvīra un Lauvas zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
 • Vidējā saderība ar Skorpiona un Mežāža zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
  Visvājākā saderība Auna un Vēža zīmē dzimušajiem cilvēkiem.

Zodiaka zīmes Jaunava (24. augusts – 23.septembris)

Darbs priekš Jaunavas ir visas dzīves jēga. Merkurs liek viņai meklēt zināšanas, lai viņa varētu visu reālo dabu pakļaut savam prātam. Šie pastāvīgi meklējumi māca viņu, ka prāts ir labs kalps, bet slikts kungs, it īpaši tad, kad prāts pretendē uz gara suverenitāti. Jaunavas simbols – vārpas, kuras viņa tur rokās, tās nozīmē dāsnumu, kurš izaug no viņas pieredzes druvas.

Jaunavas ir pamatīgas, precīzas, mīl ieviest kārtību tur, kur ir haoss. Nemīl palīdzēt sliņķiem un dīkdieņiem. Viņām visīstākā aristokrātija ir darba aristokrātija. Bet Jaunava nav mocekle, vienkārši viņa ir praktiska un gudra. Tad, kad viņai izvirza pārāk lielas prasības, nepamatotas un pārāk augstas, viņa pārliecinoši saka “”.

Pozitīvās rakstura īpašības – centīgums, pienākumu pildīšana, kas bieži vien noved pie ierobežojumiem. Viņa nav spējīgā runāt ne par ko citu, kā vienīgi par darbu, patiesībā, nekas cits viņu arī neinteresē. Jaunava pakļauj savu pasauli mikroskopiskai analīzei, bieži vien “iesprūst” lietās, notikumos, kuri nav būtiski, nav spējīga aptvert un ieraudzīt kopskatā. Jaunavas, kurām ir izdevies sevi sakārtot, ar laiku iemācās atšķirt būtisko no nebūtiskā.

Jaunavai ir lietderīgi iemācīties novērtēt savus un svešus panākumus, mierīgi un bezkaislīgi. Viņu dotības īpaši labi noder tādās profesijās, kuras ir saistītas ar apkalpošanu, kaut gan Jaunava ir tāda zīme, kura ir spējīga savu “Es” noslēpt pati no sevis un pilnībā nododoties tādam darbam. Jaunavām der zināt, ka gudri cilvēki netērē savu veselību uz nevajadzīgiem pārdzīvojumiem, pārlieku cītīgu strādāšanu un raizēm.

Kaut gan kopumā šai zīmei piemīt apskaužama fiziska pretestība pret visām slimībām. Jaunavu ķermenis bieži vien atgrūž mākslīgo barību un zāles. Ja Jaunava sāk nervozēt, dusmoties, tad ēdiens var kļūt viņas veselībai kaitīgs. Jaunava ir Zemes zīme, tāpēc viņa vienmēr sajūsminās par materiālo progresu, viņai patīk garšīgi ēdieni, komforts un ērtības, skaists apģērbs.

Jaunava pērk tikai augstas kvalitātes izstrādājumus, viņai nepatīk darbs, kurš ir padarīts nekārtīgi, viņa var kļūt par baumotāju, slikti izteikties un aprunāt citus cilvēkus, kuri attīstības ziņā atpaliek no viņas attīstības apvāršņiem.

Jaunavai ir grūti ekonomēt naudu, viņai vajadzēt izveidot speciālu naudas tērēšanas sistēmu, kura ļautu viņai atturēties no nevajadzīgiem un neparedzētiem pirkumiem. Kādreiz viņai uznāk vēlme atlikt naudu, bet tas neturpinās ilgi. Mīlas piedzīvojumi Jaunavām ir vienaldzīgi, jo viņas nav tendētas uz laulībām.

Uz Jaunavām ļoti labi iedarbojas vārdi, kurus viņas pieņem daudz labāk par citiem smalkiem jūtu izrādīšanas veidiem. Sieva Jaunava būs aktīvāka par savu vīru, var kļūt par ģimenes galvu, komandēt vīru un citus cilvēkus. Labprāt uzņemas atbildību par māju un ģimenes locekļiem.

Jaunavas devīze: “Ja ir vērts kaut ko darīt, tad tikai labi”.

 • Vislabākā saderība ar Lauvas zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
 • Vidēja saderība ar Jaunavas, Ūdensvīra un Zivju zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
 • Visvājākā saderība ar Vērša, Skorpiona, Svaru un Auna zīmē dzimušajiem cilvēkiem.

Zodiaka zīmes Lauva (23. jūlijs – 23. augusts)

Vara, autoritāte, dzīvības enerģija. Lauva – tā ir cēlsirdīgo zīme, lepnu jūtu zīme un viss, kas ir saistīts ar pašrealizēšanos. Tā ir Uguns zīme, kura pakļauta Saulei, kuras uzdevums ir dāvāt dzīvību, gaismu un siltumu. Šis spēks, kurš piemīt Ugunij, labvēlīgi iedarbojas uz visu dzīvo, Lauva – planētu sistēmas centrs, kurš pievelk pārējās planētas.

Lauvas ir ļoti dāsni, viņiem patīk rampas ugunis, viņiem patīk atrasties uzmanības centrā. Lauvas zīmē dzimušajiem ir svarīgs mājoklis un personīgā neatkarība. Viņiem ir ļoti svarīgi visu laiku radīt kaut ko jaunu gan garīgajā, gan fiziskajā dzīves sfērā. Lauvas var neapdomīgi tērēt naudu un zināšanas un nevienā brīdī neaizdomāties par sevi pašu.

Lauvas, tā ir zīme, kura jūt ļoti lielu pievilcību pret pretējo dzimumu, bet astrologi iesaka viņiem šo pārmērīgo mīlestību savaldīt un te sākas visas Lauvu nelaimes. Lauvas bieži vien domā, ka citiem cilvēkiem uzskati par taisnību, ir tieši tādi paši kā viņam, tāpēc reizēm viņš ir neapdomīgi uzticīgs.
Tā ir zīme, kurai nepatīk, ja kaut kas atkārtojas un ja viņi saprot par ko iet runa, tad var izrādīt gan neapmierinātību, gan spītību. Tiem cilvēkiem, kuri nepiekrīt Lauvu viedoklim, jārīkojas uzmanīgi un taktiski, jo Lauvu var vadīt tikai neaizskarot viņa godu.

Lauvas grib lai par viņiem domā tikai labu un dara visu, lai tas tā būtu. Viņi zina, kādu iespaidu var atstāt un tāpēc cenšas pēc iespējas vairāk. Lauvām ir lieliskas dramatiskā žanra aktiermākslas prasmes, viņi parasti spēlē cēlsirdīgu lomu, kura viņiem reizēm iepatīkas tā, ka viņi gatavi to spēlēt visu mūžu.
Lauvas ir ļoti augstās domās par sevi. Viņi dara visu, ko uzskata par pareizu, pat ja tas nesakrīt ar sabiedrības viedokli. Ja Lauvām darbā neļauj izpausties, mēģina tos ielikt rāmjos, tad tie var sākt to ienīst vai arī no tā aiziet.

Lauva – tas ir cēlsirdības un spēka simbols. Tā tik tiešām ir karaliska un majestātiska zīme. Katrā Lauvas kustībā un vārdā mēs varam sajust lepnumu un cēlumu un no malas to var ļoti labi saskatīt.

Vara paaugstina viņa pašapziņu, tad, kad viņš jūtas atbildīgs, viņš izdarīs visu, lai attaisnotu viņam dāvāto uzticību. Vadošā amatā viņš parādīs sevi no labākās puses, parādīs visas savas radošās spējas un panāks, lai par viņu runātu visi, bet ja autoritārās prasības nav apmierinātas, viņš var kļūt inerts, nepastāvīgs un trauksmains.

Sievietēm – Lauvām laulībās patīk spēlēt pirmo lomu un ja ,piemēram, runa iet par bērnu laulībām, tad viņas pārvēršas visīstākajās Lauvenēs, jo viņas var pieņemt, ka kāds ir spējīgs apvainot viņas, bet viņas nav spējīgas pieņemt, ka kāds var apvainot viņu bērnus. Lauvas ir praktiski, viņi interesējas par filozofiju, ir entuziasti un viņiem ir radoša domāšana, parasti piesaista sev sabiedrības uzmanību.

Ja Lauvas ir mierīgi un pārliecināti, tad nav dāsnāku cilvēku par viņiem. Viņi ir drosmīgi un bezbailīgi, nekad nesitīs jums zemāk par jostas vietu, pat ja visi trumpji ir viņu rokās. Ja ir uzvarējuši, tad ir cēlsirdīgi pret savu ienaidnieku, ja ir zaudējuši – nekad neatteiksies no cīņas.
Viņu devīze ir: ”Es gribu”.

 • Vislabākā saderība ar Dvīņu, Svaru un Strēlnieka zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
 • Vidējā saderība ar Mežāža, Skorpiona un Jaunavas zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
 • Visvājākā saderība ar Vērša un Ūdensvīra zīmē dzimušajiem cilvēkiem.

Zodiaka zīmes Skorpions (24. oktobris – 22. novembris)

Skorpionu var uzskatīt par vienu no spēcīgākajām Zodiaka zīmēm, tāpēc ka to pārvalda divas, ļoti spēcīgas planētas – Marss un Plutons. Skorpions ir tā zīme, kura visu laiku cenšas pilnveidoties. Tai raksturīgs ir gribasspēks, spilgtas emocionālas izpausmes. Liela daļa, Skorpiona dzīves daļas, tiek veltīta tam, lai pakļautu šīs nebeidzamās, emocionālās izpausmes radošumam un lai iemācītos tās kontrolēt.

Vārds Skorpions ir jāizrunā kopā ar vārdu seksualitāte, jo Skorpioni ir kaislīgi mīlnieki. Ja Skorpions zaudē kontroli pār savu kaislību, tas noved pie nepārvaramas vēlmes izturēties pret savu partneri, kā pret privātīpašumu, noved pie greizsirdības un vardarbības. Skorpioni nekad neizturas pret dzīvi vieglprātīgi, visu, ko viņi dara, viņi dara nopietni. Vislielākā viņu vēlēšanās- izdarīt visu perfekti, tas neļauj viņam uzticēties citiem cilvēkiem.
Attīstīti Skorpioni ir kaislīgi cīnītāji par taisnību. Pretēji Aunam, Skorpioni ir ļoti noturīgi, tāpēc ka viņu zīme ir patstāvības zīme. Nicina vājumu gan sevī, gan citos cilvēkos, bet tajā pašā laikā var būt arī augstsirdīgs, just līdzi un izdarīt visu, lai jums palīdzētu. Pēc tāda soļa, Skorpions gaidīs to, ka cilvēks pats iemācīsies būt patstāvīgs un turpmāk pats par sevi rūpēsies.

Diplomātija ir neraksturīga šajā zīmē dzimušajiem. Viņa talanti zinātnes jomā ir milzīgi, it īpaši tajās jomās, kuras ir saistītas ar okultismu. Skorpions nav pļāpīgs, bet nelaimīgs būs tas, kurš atklās viņa noslēpumus vai arī kādā citādā veidā izpelnīsies viņa dusmas. Cīņas laukā viņš negaida žēlumu pret sevi un arī pats ir nežēlīgs pret citiem.

Skorpioni ir spēcīgi, ar stipru miesas būvi, viņiem ir caururbjošs acu skatiens, viņiem apkārt virmo kaut kas mistisks un nesaprotams, viņi izstaro magnētismu. Skorpioniem ir ļoti laba intuīcija, viņi māk uzminēt citu cilvēku domas un viņi viegli var likt citiem cilvēkiem izstāstīt visu, ko viņi zina.
Viņu radošums bieži vien atrodas uz robežas ar brīnumu. Viņiem nav pazīstamas nāves bailes, tāpēc, ka viņi priekš sevis sen jau ir atklājuši mistisko pārdzimšanas būtību “nomirsti un esi”.

Skorpions ir mīlestības un nāves zīme, kura ir spējīga iespaidot citus cilvēkus. Kā jau Ūdens zīme tā ir sievišķīga, noturīga, klusējoša, izveicīga un auglīga. Skorpiona zīmē ūdens ir stāvošs, atšķirībā no Zivs (okeāns) un Vēža (strauts).

Skorpioniem ir slikta reputācija, to saista ar astoto – nāves māju un aizmirst to, ka visa māja, tā ir bagātība, mantojums. Mainīgajam un pastāvīgajam Skorpionam ir milzīgs pretošanās spēks, viņš kā Fēnikss var sadegt un atkal piedzimt.

Skorpioniem ir izteiktas, divas Marsa īpašības – erotiskums un agresivitāte. Šī zīme dzīvo ar “pilnu krūti”, viņu dzīvē veiksme mijas ar neveiksmēm.
Skorpioni ir ietiepīgi un temperamentīgi, viņiem piemīt kareivīgas rakstura īpašības un ļoti spēcīga enerģija. Viņos nes sevī ļoti spēcīgu kaisli, kura uz brīdi var aizsnausties, bet nekad nenomirs. Viņu raksturs nemainās, viņš ir apmierināts ar sevi, neskatoties uz ārējā pārmaiņām. Viņi zina, ko viņi grib, viņu būtība – izlēmīgums.

 • Viņu devīze: “Es iekāroju, es alkstu!”.
 • Vislabākā saderība ir ar Mežāža, Zivs, Vēža un Jaunavas zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
 • Vidēja saderība ar Svaru zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
 • Visvājākā saderība ar Ūdensvīru, Aunu, Lauvu un Strēlnieku zīmē dzimušajiem cilvēkiem.

Zodiaka zīmes Svari (24. septembris – 23. oktobris)

Venēra, šai Zodiaka zīmei ir piešķīrusi īpašu šarmu un burvīgumu, no Venēras šī zīme ir mantojusi vēlēšanos patikt un būt atzītai. Kaut gan apdomīgie Svari ir ļoti gudri, viņi nekad neatteiksies no saviem principiem aplausu dēļ, jo pēc savas pieredzes viņi zina, ka tas nes līdzi pazemojumu, ar kura sekām vēlāk nāksies saskarties.

Svari ir kardinālā zīme, viņi dzīvo reālajā laikā un ir ļoti uzņēmīgi. Svaru zīmē dzimušo cilvēku aktivitāte nav augsta, tāpēc viņiem bieži vien ir svarīgi ar kādu sadarboties, lai varētu novest iesākto lietu līdz galam. Svariem ir ļoti svarīgi, lai viņiem būtu partneris, bet tāds, kurš ļautu viņiem saglabāt savu individualitāti.

Svari ir līdzsvara simbols, šo īpašību mēs varam novērot gan Svaru domāšanā, gan Svaru valodā.

Šajā zīmē dzimušajiem cilvēkiem ir svarīga laulība un sadarbība, kā arī sabiedriskie kontakti, tāpēc viņi bieži vien izvēlas profesijas juridiskajā jomā, darboties sabiedriskajā jomā, vai arī nodarboties ar gleznošanu un mūziku, viņiem ļoti patīk dejot.Svariem ir ļoti spēcīgi attīstīta taisnīguma sajūta un viņi saprot, kādi paņēmieni ir pieņemami un atļauti spēles laikā. No saviem partneriem viņi sagaida tieši to pašu.

Svari ir ļoti jūtīga zīme, tāpēc viņiem nepatīk ķildas un strīdi.

Pretēji astrologu apgalvojumiem, gribas teikt, ka Svari nemaz nav slinki, jo augstāks ir viņu attīstības līmenis, jo intensīvāks ir viņu darbs, it īpaši pēc 29 gadiem, jo tad sākas Saturna cikls. Kaut gan ir jāatkārtojas un atkal jāsaka, ka visā visumā viņi nav sevišķi izveicīgi un parasti iekārtojās tā, lai citi viņus apkalpotu.

Svaru zīmē dzimušie cilvēki ir simpātiski, labsirdīgi, taktiski, laipni, patīkami, viņiem patīk kārtība. Viņi ļoti labi māk sajust līdzsvaru starp iekšējo pasauli un ārējo pasauli.

Svaru zīmē dzimušajiem nepatīk nepieklājīga uzvešanās, rupjības, brutalitāte, stūrainums un neveiklība, vardarbība un viss, vai visi kas ar to ir saistīti, citu cilvēku asums, vēsums, nepatīk stāvoklis, kad viņi ir zaudējuši, nepatīk skāba un rūgta garša.

Svari ir Gaisa zīme. Viņiem ir augsti attīstīts intelekts, viņi vienmēr atrodas zināšanu un jaunu ideju meklējumos. Svariem piemīt viens īpašs talants, viņi māk pareizi analizēt sabiedrības parādības. Viņi interesējas par psiholoģiju un cilvēku attiecībā. Māk dot padomus (gan vietā, gan nevietā), palīdzēt cilvēkiem risināt personīgos jautājumus, bieži vien uzņemas “miera” tiesneša lomu.

Reti atļaujas būt neapmierināti, bet ja kādreiz zaudē pašsavaldīšanos, tad viegli pateiks visu, kas ir sakrājies uz sirds un pat pēc piecdesmit visi ļoti labi atcerēsies ko viņi teica un atgādinās viņiem par to. Bet dusmas Svariem ātri vien pazūd un to vietā paliek nomāktība.
Vislabākā saderība Svariem ir ar Dvīņu, Lauvu, Ūdensvīru, Aunu, Strēlnieku zīmē dzimušajiem cilvēkiem.

Vidēja saderība ir ar Vērša, Mežāža un Vēža zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
Visvājākā saderība ir ar Zivs zīmē dzimušajiem cilvēkiem.

Zodiaka zīmes. Vēzis (21. jūnijs – 22. jūlijs)

vēzis

Mājīgums, jūtīgums, uzticība. Tā, var iesāk raksturot cilvēkus, kuri ir dzimuši Vēža zīmē. Spēcīgas emocijas. Vēzis ir visspēcīgāka Ūdens zīme. Veiksmīgas ir tās sievietes, kuras ir dzimušas šajā zīmē, jo šī zīme ļoti spēcīgi ir saistīta ar mājām un visu, kas ar tām ir saistīts. Vēža zīmē dzimušie cilvēki ir fiziski un psiholoģiski ļoti viegli ievainojami. Lai pasargātu sevi no dvēseliskām traumām, bieži vien meklē drošību vientulībā. Ir ļoti bēdīgi, ka Vēzim ir jāķeras pie tādām aizsardzības metodēm, jo viņam ir ļoti izteikta vajadzība gan pēc mājām, gan pēc ģimenes. Viņa dzīve nebūs pilnvērtīga, ja tajā nebūs ģimenes.

Drošības un stabilitātes dēļ ir gatavs uz visu. Nemīl riskēt, arī ar naudu nē. Ar naudu rīkojas piesardzīgi, parasti nepieviļ tos cilvēkus, kuri viņam ir uzticējušies. Vienmēr atdod parādus un to pašu sagaida arī no citiem cilvēkiem. Bieži vien izjūt sarežģītus dvēseles pārdzīvojumus. Viņiem parasti ir divas galējības: viena, kurā viņi atstāj garīgi stipru cilvēku iespaidu un otra – ka, viņi ir tikpat bezpalīdzīgi, kā mazi bērni. To var izskaidrot ar to, ka Saule šajā zīmē maina savu virzienu un sāk virzīties atpakaļ uz dienvidiem, debesu darīšanas apgriežas otrādi un Vēzis arī.

Parasti Vēža zīmē dzimušais cilvēks ir labvēlīgs, bet mainīgais Mēness var izstrādāt savus jokus, brīžiem padarīt viņu pieklājīgu un atvērtu ( it īpaši tad, ja viņam priekšā ir konkrēts mērķis), bet brīžiem – noslēgtu, melanholisku un atturīgu.

Vēžiem ir diplomāta talants, viņi bieži sasniedz savus mērķus. Bet, ja Vēzis būs apvainojies, viņš var uzvesties neapdomīgi, tādā stāvoklī viņam ir ļoti grūti sadarboties ar citiem. Viņš kļūst ietiepīgs kā bērns, tas ir viens no viņa vislielākajiem trūkumiem, pie kura viņam pašam visvairāk ir jāstrādā. Bieži vien, viņi atstāj mierīga un kautrīga cilvēka iespaidu, bet viņa domas un jūtas uzminēt ir grūti, tas izdodas reti kuram, jo bieži vien Vēži paliek tā arī paliek līdz galam neizprasti.

Bērnus daba ir apveltījusi ar maigumu, mīļumu, vēlmi palīdzēt. Vēži – vecāki, izstaro siltumu. Bet tajā visā slēpjas arī briesmas, jo Vēži, tos, kurus mīl, grib paturēt tikai priekš sevis. Vēžiem ir ļoti svarīgas ģimenes tradīcijas un ģimenes vēsture. Viņi ir patrioti un lieliski atceras visu, kas ir saistīts ar ģimenes tradīcijām.

Vēži, vienalga ar kādiem paņēmieniem cenšas izvairīties no fiziskiem un garīgiem pārdzīvojumiem. Tīrība un kārtība – prasības, kuras padara viņus atšķirīgus no citām zodiaka zīmēm, viņiem patīk izsmalcināta atmosfēra. Vēža zīmē dzimušajiem cilvēkiem ir lieliska iztēle, tāpēc viņiem ir jāiemācās pēc iespējas vairāk iedomāties kaut ko labu un pēc iespējas mazāk domāt par savām slimībām. Viņiem ir jāiemācās teikt jā un nē, sekot līdzi savam garastāvoklim, cīnīties ar neiecietību, bailīgumu, pārmērīgo jūtīgumu. Vēži ir apguvuši pasīvās pretošanās mākslu un tas ir viņu cīņas ierocis pret nepatīkamiem cilvēkiem.

Ja Vēzis izjutīs kaut vismazāko spiedienu, viņš sastings un tālāka sadarbība ar viņu vairs nebūs iespējama, tāpēc ar viņu vajag apieties tikai “pa labam”. Nemīl, ja viņam dod padomus, grib visu risināt pats, patstāvīgi, kādreiz baidās no atbildības, bet viņam uzticēto, svarīgo darbu veiks precīzi, kārtīgi un noteiktajā laikā.

Viņu devīze ir: “Es jūtu”.

Vislabākā saderība, ar Vērša un Skorpiona zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
Vidēja saderība, ar Dvīņu, Jaunavas, Zivs un Lauvas zīmē dzimušajiem cilvēkiem.
Visvājākā saderība, ar Svaru un Mežāža zīmē dzimušajiem cilvēkiem.